15. zimska škola informatike

15. ukupno, a 10. zimsku školu informatike u Krapini svečano je otvorio u ponedjeljak 4. siječnja najuspješniji hrvatski informatičar u 2009. godini, osvajač olimpijskih medalja - Stjepan Glavina.

Nakon prvog kruga radionica, u četvrtak počinje 2. krug radionica. Još imate priliku sudjelovati u nekoj od njih. Raspored

Svečanost zatvaranja održat će se u subotu 9. siječnja u 16.00. Podijelit ćemo priznanja, zahvalnice i pohvaliti najbolje sudionike po radionicama. Svira rock grupa Take2. Dobro došli!

15. zimska škola informatike Krapina 2010. održava se od 3. do 10. siječnja 2010. godine u prostorima Srednje škole Krapina. Osim škole organizatori su Hrvatski savez informatičara i Krapinski informatički klub KRIK. Pokroviteljstvo i financijsku potporu pružaju nam Hrvatska zajednica tehničke kulture, Županija krapinsko-zagorska i Grad Krapina, a pokroviteljstvo Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske. Glavni sponzor je T-Hrvatski Telekom. Osim toga podupiru nas Croatia osiguranje, Hrvatska pošta, Pekom, Presečki grupa i PC automati.

algoritmi

Program čine:

• Složeni algoritamski zadaci
  • Logo, java, C++
  • Internet, web stranice
  • C#NET, linux
  • Baze podataka, tablične kalkulacije
  • E- učenje, film
  • Rad sa početnicima

logo

U predvorju škole postavljena je i izložba računala korištenih u školi od Orlova, pa nadalje, te osvrt na 10 zimskih škola u Krapini.

izložba

Sudionicima su se na otvaranju obratili ravnatelj Ivica Rozijan, voditelj ZŠI Stjepan Šalković, gradonačelnik Josip Horvat, župan Siniša Hajdaš Dončić,  ravnateljica Uprave za srednje obrazovanje Vesna Hrvoj Šic, predsjednik Zajednice tehničke kulture prof.dr.sc. Ante Markotić. Predsjednik HSIN-a Alen Spiegl i tajnik Ivo Šeparović podijelili su plakete zaslužnim organizacijama i pojedincima za ovaj vrijedan jubilej.

otvaranje

otvaranje KRIK HSIN

objavio: Stjepan Šalković   datum: 5. 1. 2010.