Europski tjedan sporta | #BeActive

Europski tjedan sporta namijenjen je VAMA!

Ne propustite mogućnost sudjelovanja u drugom izdanju Europskog tjedna sporta! Očekuju vas mnogobrojne aktivnosti. #BeActive: Započnimo već danas! Pokrenimo Europu!

Europski tjedan sporta inicijativa je Europske komisije za promicanje športa i tjelesne aktivnosti diljem Europe. Nastavljajući se na uspjeh prvog Europskog tjedna sporta i ove će se godine osmisliti nove aktivnosti te nastaviti s radom na već postojećim uspješnim aktivnostima. Glavna tema kampanje za Tjedan sporta i dalje je #BeActive te bi se njome trebalo potaknuti javnost da bude aktivna, ne samo tijekom tog tjedna nego i cijele godine.

Tjedan sporta namijenjen je svima bez obzira na dob, podrijetlo ili tjelesnu pripremljenost. Lokalnim inicijativama Tjedan sporta potaknut će Europljane da redovito budu aktivni #BeActive te će im omogućiti više vježbanja u svakodnevnom životu. Tjedan sporta diljem Europe provodit će se vrlo decentralizirano i u bliskoj suradnji s nacionalnim koordinatorima te brojnim različitim partnerima koji snažno podupiru Tjedan sporta. Europski tjedan sporta 2017. bit će organiziran oko središnjih tema: Obrazovanje, Radno mjesto, Otvoreni prostor, Športski klubovi i fitness centri. Za svako od navedenih okruženja organizirat će se brojne inicijative i aktivnosti na različitim razinama (na europskoj, nacionalnoj, lokalnoj i regionalnoj razini).

Za više informacije posjetite i službenu EWoS internetsku stranicu Europske komisije! #BeActive!

Izvor: http://europski-tjedan-sporta.hr/
Priloženi dokumenti:
Europski_tjedan_sporta_-_program.png (1.78 MB)

objavio: Franjo Rozijan   datum: 20. 9. 2017.